Od ponad 20 lat KELO-COTE® cieszy się zaufaniem tysięcy mężczyzn, kobiet i dzieci na całym świecie jako jedyny w swoim rodzaju, plaster silikonowy do wspomagania leczenia blizn nowopowstałych oraz “starych”. Wszystkie nasze nowoczesne, bio-technologicznie zaawansowane formuły silikonowe zostały klinicznie przebadane. Udowodniono, że plaster silikonowy KELO-COTE®:

– Łagodzi swędzenie i uczucie dyskomfortu  – Zmiękcza i spłaszcza powierzchnię blizny  – Zmniejsza przebarwienie i zaczerwienienie blizny.

Główną istotą działania silikonu na bliznę jest tworzenie dokładnie przylegającego opatrunku silikonowego a tylko 24 godzinny kontakt silikonu z blizną zapewniający okluzję daje efekt wspomagający leczenie. Opatentowana formuła KELO-COTE® jest samowysychająca, wiąże się z powierzchnią blizny, tworząc ultra cienki plaster, elastyczną, przepuszczającą powietrze “błonę”, która jest również wodoodporna, normalizuje produkcję kolagenu i stanowi swoistą ochronę przeciw bakteriom oraz negatywnym bodźcom środowiska zewnętrznego. Plaster złuszcza się wraz naskórkiem po 12 godzinach, dlatego zalecamy aplikację rano i wieczorem, aby uzyskać 24 godzinną ochronę.

Co więcej, udowodniono, że plaster silikonowy KELO-COTE® zarówno poprawia wygląd istniejących blizn u 82% pacjentów jak i pomaga uniknąć nieprawidłowego bliznowacenia u 67% pacjentów chirurgicznych po zaledwie czterech miesiącach stosowania dwa razy dziennie.

Dzisiaj KELO-COTE® jest dostępny w 65 krajach. Jako symbol naszego ciągłego zaangażowania w leczenie blizn na całym świecie współpracujemy z fundacją Smile Train, międzynarodową organizacją charytatywną dla dzieci z “rozszczepem wargi”.

Rekomendacja Polskiego Towarzystwa Lekarzy Medycyny Estetycznej

jak działa KELO-COTE®

Gdzie kupić

UWAGA!!! na podrobione wyroby medyczne Kelo-cote
sprzedawane na aukcjach internetowych Allegro
od przypadkowych prywatnych osób, firm spoza sektora Aptecznego 
lub z niemieckich aptek internetowych dostarczających produkty do Polski

Kup KELO-COTE® w wybranych aptekach lub aptekach internetowych, kliknij poniższy link

który przeniesie Cię do wyszukiwarki aptek na stronie Ekopharm.pl wyłącznego dystrybutora KELO-COTE® w Polsce

AL/3800p/05.19/0.001. Date of preparation: September 2019