Photo Credit: Smile Train
Photo Credit: Smile Train Photo Credit: Smile Train

KELO-COTE® współpracuje ze Smile Train, międzynarodową organizacją charytatywną dla dzieci, która uważa, że każde dziecko zasługuje na dostęp do bezpiecznego i wysokiej jakości leczenia rozszczepów. Smile Train oferuje w 100% bezpłatną naprawę rozszczepu i kompleksową opiekę nad rozszczepem u dzieci na całym świecie.

Kelo-Cote® skutecznie wspiera Smile Train poprzez:

Intensyfikację wysiłków pracowników w zakresie pozyskiwania funduszy

Gdy Kelo-cote@ przez swoich pracowników otrzyma darowiznę w wysokości £150 funtów na cel, aby naprawić jeden uśmiech u dziecka niezwłocznie dodaje drugie £150 funtów aby naprawić jeszcze jeden uśmiech na twarzy dziecka.

Darowizna produktów    KELO-COTE® 

KELO-COTE® podaruje żel na blizny, początkowo dwóm partnerskim szpitalom Smile Train w Indiach, z planami rozszerzenia na więcej, aby dzieci poddane operacji rozszczepu, mogły cieszyć się zmniejszeniem blizn pooperacyjnych.

Rozpowszechnianie
fundacji Smile Train przez Kelo-cote@

Smile Train będzie prezentowany we wszystkich materiałach marki KELO-COTE®, które będą udostępniane partnerom, pracownikom służby zdrowia i konsumentom na całym świecie – rozpowszechniając przesłanie i świadomość Smile Train o dzieciach z rozszczepem.

Daj każdemu dziecku szansę na uśmiech” - co 5 minut na Świecie odbywa się operacja rozszczepu wargi w której Fundacja Smile Train bierze czynny udział.

 

Smile Train to międzynarodowa organizacja charytatywna dla dzieci o zrównoważonym podejściu do jednego, możliwego do rozwiązania problemu: rozszczepu wargi i podniebienia.

Wiele dzieci z nieleczonym rozszczepem na całym świecie żyje w izolacji, ale co ważniejsze, mają trudności z jedzeniem, oddychaniem, słyszeniem i mówieniem. Operacja naprawy rozszczepu jest bezpieczna, a transformacja jest natychmiastowa. Zrównoważony model Smile Train zapewnia szkolenia, fundusze i zasoby, aby wzmocnić pozycję lokalnych lekarzy w ponad 90 krajach, aby zapewnić w 100% bezpłatną operację naprawy rozszczepu i kompleksową opiekę nad rozszczepem dzieciom we własnych społecznościach.

Dzięki ich wysiłkom, przy wsparciu ich darczyńców i partnerów na całym świecie, Smile Train odmienił życie ponad 1,5 miliona dzieci, dając im moc uśmiechu.

Co to jest rozszczep wargi?

Na całym świecie 1 na 700 dzieci rodzi się z rozszczepem wari i podniebienia. Rozszczep powoduje trudności w jedzeniu, oddychaniu, słyszeniu i mówieniu.

Nie wiadomo dokładnie, co jest przyczyną rozszczepienia, ale eksperci na ogół zgadzają się na działanie wieloczynnikowe. Niektóre z tych czynników mogą obejmować predyspozycje genetyczne, a także problemy środowiskowe, takie jak używanie narkotyków i alkoholu, palenie tytoniu, choroby matki, infekcje lub brak witaminy B. Rozszczep może wystąpić, gdy warga i / lub górna część jamy ustnej nie łączą się ze sobą podczas rozwoju płodu. Rozszczep jest uleczalny, jednak wiele dzieci z rozszczepami na całym świecie nigdy nie otrzyma operacji rekonstrukcyjnej i kompleksowego leczenia, którego potrzebują.

Photo Credit: Smile Train

Lokalizowanie potrzebujących dzieci

Photo Credit: Smile Train

Wzmocnienie pozycji lokalnych lekarzy

Photo Credit: Smile Train

Zapewnienie kompleksowej opieki nad rozszczepem

Smile Train angażuje się w leczenie całego pacjenta poprzez programy zapewniające dostęp do ważnych kompleksowych usług opieki nad rozszczepem.

Kompleksowa opieka nad rozszczepem obejmuje podstawowe zabiegi poza operacją rozszczepu, takie jak usługi żywieniowe, opieka ortodontyczna i ogólna opieka dentystyczna, terapia mowy i wsparcie emocjonalne, mające na celu zapewnienie długoterminowej, skutecznej rehabilitacji pacjentom, które wspiera Smile Train.

Smile Train wspiera lokalnych lekarzy, zapewniając szkolenia, sprzęt i technologię. Od 1999 r. Smile Train pomaga budować społeczności lokalne, dzięki czemu mogą nauczyć się wspierać siebie poprzez edukację, kampanie informacyjne i kluczową pomoc finansową, aby zapewnić pacjentom leczenie rozszczepu w 100% za darmo.

Photo Credit: Smile Train

Jak często możesz zmienić życie dziecka za £150 funtów?

Aby dowiedzieć się więcej o fundacji Smile Train,

odwiedź ich stronę internetową, naciskając przycisk poniżej.

czytaj więcej

Gdzie kupić

UWAGA!!! na podrobione produkty, sprzedawane na aukcjach internetowych Allegro
od przypadkowych osób lub firm spoza sektora Aptecznego

Kup KELO-COTE® w wybranych aptekach lub aptekach internetowych, kliknij poniższy link

który przeniesie Cię do wyszukiwarki aptek na stronie Ekopharm.pl wyłącznego dystrybutora KELO-COTE® w Polsce

AL/3800ab/05.19/0.001. Date of preparation: July 2019