Photo Credit: Smile Train
Photo Credit: Smile Train Photo Credit: Smile Train

KELO-COTE® współpracuje ze Smile Train, międzynarodową organizacją charytatywną dla dzieci, która uważa, że każde dziecko zasługuje na dostęp do bezpiecznego i wysokiej jakości leczenia rozszczepów. Smile Train oferuje w 100% bezpłatną naprawę rozszczepu i kompleksową opiekę nad rozszczepem u dzieci na całym świecie.

Kelo-Cote® skutecznie wspiera Smile Train poprzez:

Intensyfikację wysiłków pracowników w zakresie pozyskiwania funduszy

Gdy Kelo-cote@ przez swoich pracowników otrzyma darowiznę w wysokości £150 funtów na cel, aby naprawić jeden uśmiech u dziecka niezwłocznie dodaje drugie £150 funtów aby naprawić jeszcze jeden uśmiech na twarzy dziecka.

Darowizna produktów    KELO-COTE® 

KELO-COTE® podaruje żel na blizny, początkowo dwóm partnerskim szpitalom Smile Train w Indiach, z planami rozszerzenia na więcej, aby dzieci poddane operacji rozszczepu, mogły cieszyć się zmniejszeniem blizn pooperacyjnych.

Rozpowszechnianie
fundacji Smile Train przez Kelo-cote@

Smile Train będzie prezentowany we wszystkich materiałach marki KELO-COTE®, które będą udostępniane partnerom, pracownikom służby zdrowia i konsumentom na całym świecie – rozpowszechniając przesłanie i świadomość Smile Train o dzieciach z rozszczepem.

Daj każdemu dziecku szansę na uśmiech” - co 5 minut na Świecie odbywa się operacja rozszczepu wargi w której Fundacja Smile Train bierze czynny udział.

 

Smile Train to międzynarodowa organizacja charytatywna dla dzieci o zrównoważonym podejściu do jednego, możliwego do rozwiązania problemu: rozszczepu wargi i podniebienia.

Wiele dzieci z nieleczonym rozszczepem na całym świecie żyje w izolacji, ale co ważniejsze, mają trudności z jedzeniem, oddychaniem, słyszeniem i mówieniem. Operacja naprawy rozszczepu jest bezpieczna, a transformacja jest natychmiastowa. Zrównoważony model Smile Train zapewnia szkolenia, fundusze i zasoby, aby wzmocnić pozycję lokalnych lekarzy w ponad 90 krajach, aby zapewnić w 100% bezpłatną operację naprawy rozszczepu i kompleksową opiekę nad rozszczepem dzieciom we własnych społecznościach.

Dzięki ich wysiłkom, przy wsparciu ich darczyńców i partnerów na całym świecie, Smile Train odmienił życie ponad 1,5 miliona dzieci, dając im moc uśmiechu.

Co to jest rozszczep wargi?

Na całym świecie 1 na 700 dzieci rodzi się z rozszczepem wari i podniebienia. Rozszczep powoduje trudności w jedzeniu, oddychaniu, słyszeniu i mówieniu.

Nie wiadomo dokładnie, co jest przyczyną rozszczepienia, ale eksperci na ogół zgadzają się na działanie wieloczynnikowe. Niektóre z tych czynników mogą obejmować predyspozycje genetyczne, a także problemy środowiskowe, takie jak używanie narkotyków i alkoholu, palenie tytoniu, choroby matki, infekcje lub brak witaminy B. Rozszczep może wystąpić, gdy warga i / lub górna część jamy ustnej nie łączą się ze sobą podczas rozwoju płodu. Rozszczep jest uleczalny, jednak wiele dzieci z rozszczepami na całym świecie nigdy nie otrzyma operacji rekonstrukcyjnej i kompleksowego leczenia, którego potrzebują.

Photo Credit: Smile Train

Lokalizowanie potrzebujących dzieci

Photo Credit: Smile Train

Wzmocnienie pozycji lokalnych lekarzy

Photo Credit: Smile Train

Zapewnienie kompleksowej opieki nad rozszczepem

Smile Train angażuje się w leczenie całego pacjenta poprzez programy zapewniające dostęp do ważnych kompleksowych usług opieki nad rozszczepem.

Kompleksowa opieka nad rozszczepem obejmuje podstawowe zabiegi poza operacją rozszczepu, takie jak usługi żywieniowe, opieka ortodontyczna i ogólna opieka dentystyczna, terapia mowy i wsparcie emocjonalne, mające na celu zapewnienie długoterminowej, skutecznej rehabilitacji pacjentom, które wspiera Smile Train.

Smile Train wspiera lokalnych lekarzy, zapewniając szkolenia, sprzęt i technologię. Od 1999 r. Smile Train pomaga budować społeczności lokalne, dzięki czemu mogą nauczyć się wspierać siebie poprzez edukację, kampanie informacyjne i kluczową pomoc finansową, aby zapewnić pacjentom leczenie rozszczepu w 100% za darmo.

Photo Credit: Smile Train

Jak często możesz zmienić życie dziecka za £150 funtów?

Aby dowiedzieć się więcej o fundacji Smile Train,

odwiedź ich stronę internetową, naciskając przycisk poniżej.

czytaj więcej

Gdzie kupić

UWAGA!!! na podrobione wyroby medyczne Kelo-cote
sprzedawane na aukcjach internetowych Allegro
od przypadkowych prywatnych osób, firm spoza sektora Aptecznego 
lub z niemieckich aptek internetowych dostarczających produkty do Polski

Kup KELO-COTE® w wybranych aptekach lub aptekach internetowych, kliknij poniższy link

który przeniesie Cię do wyszukiwarki aptek na stronie Ekopharm.pl wyłącznego dystrybutora KELO-COTE® w Polsce

AL/3800ab/05.19/0.001. Date of preparation: July 2019