Każda przerwa w skórze wysyła sygnały do Twojego ciała, aby naprawić obrażenia. Już w pierwszym momencie rozpoczyna się proces blizznowacienia mający na celu ponowne związanie skóry i zamknięcie rany. Tworzą się skrzepy krwi a wyspecjalizowane komórki zwane fibroblastami są wysyłane na miejsce w celu wytworzenia kolagenu. Czasami lecząca się skóra tworzy nadmierne, niezorganizowane wiązki kolagenu, które są wypychane do góry tworząc zaczerwienioną, wypukłą i twardą bliznę.

Dobrze jest, zaraz po zamknięciu się rany stworzyć odpowiednie warunki do dalszej, poprawnej regeneracji. Plaster silikonowy w żelu KELO ‐ COTE®, zapewnia poprzez idealne przyleganie do blizny, optymalną wilgotność a przez to wpływa na późniejszy wygląd blizny.

Nowość biotechnologii – plaster silikonowy w żelu – polimery dwutlenku krzemu wysychając łączą się krzyżowo tworząc cienki plaster samoprzylegający do skóry. Opatrunek zapewnia okluzję, utrzymuje się na skórze przez 12 godzin* po czym złuszcza się wraz z naskórkiem… Kelo-cote® innowacyjny plaster silikonowy w żelu wpływa na normalizację produkcji kolagenu.

Udowodniono naukowo w wielu badaniach że unikalna formuła silikonu SILICLEAR COMPLEX w preparatach Kelo-cote® spłaszcza, zmiękcza oraz wygładza blizny, zmniejsza stopień odbarwienia skóry w miejscu blizny, łagodzi świąd i uczucie dyskomfortu. Kelo-cote® żel łatwo nakłada się na wszystkie obszary skóry, w tym okolice stawów i zgięć oraz szybko wysycha pozostawiając niewidoczny, przepuszczający powietrze „film”, stanowiący ochronę przeciw bakteriom oraz promieniom UV.  Kelo-cote® można zacząć stosować w momencie zamknięcia się rany (zaraz po zdjęciu szwów)*.

Dowiedz się więcej o tym, jak działa jedyny w swoim rodzaju, plaster silikonowy do wspomagania leczenia blizn w postaci żelu i sprayu oglądając poniższy film.

OGLĄDAJ FILM:

*Dwukrotna aplikacja dziennie (rano i wieczorem)

Niezależnie od tego, czy wybierzesz nasz żel, żel UV Solaire z SPF30, czy spray do trudno dostępnych lub wrażliwych blizn, KELO-COTE® jest klinicznie udowodniony, że pomaga zmiękczyć i spłaszczyć blizny, a także zmniejszyć zaczerwienienie i dyskomfort. Dowiedz się więcej o jego licznych zaletach poniżej.

KELO-COTE® zalety

Gdzie kupić

UWAGA!!! na podrobione wyroby medyczne Kelo-cote
sprzedawane na aukcjach internetowych Allegro
od przypadkowych prywatnych osób, firm spoza sektora Aptecznego 
lub z niemieckich aptek internetowych dostarczających produkty do Polski

Kup KELO-COTE® w wybranych aptekach lub aptekach internetowych, kliknij poniższy link

który przeniesie Cię do wyszukiwarki aptek na stronie Ekopharm.pl wyłącznego dystrybutora KELO-COTE® w Polsce

AL/3800q/05.19/0.001. Date of preparation: September 2019