ODBUDUJ POCZUCIE WŁASNEJ WARTOŚCI I PEWNOŚĆ SIEBIE

Sprawdzona klinicznie, zaawansowana terapia na bliznę

Nie pozwól, aby Twoja blizna obniżyła poczucie własnej wartości i pewności siebie. KELO-COTE® pomaga ludziom czuć się lepiej od ponad 20 lat, dzięki naszemu klinicznie sprawdzonemu, zaawansowanemu preparatowi do leczenia blizn.

Blizny są częstym problemem. Ponad 100 milionów ludzi doświadcza tego problemu każdego roku w krajach rozwijających się. Często uważa się blizny za nieistotne, lecz nienaturalne bliznowacenie może powodować niedogodności funkcjonalnie, ograniczając swobodę ruchową. Blizny są również psychicznie stresujące wpływając na obniżenie samoakceptacji.
Jeżeli ty albo ktoś z twoich znajomych ma blizny, doskonale rozumiecie jak bardzo mogą być one szpecące i stresujące oraz jak bardzo potrafią one ograniczyć poczucie pewności siebie.

Stosowany przez dermatologów i chirurgów plastycznych, KELO-COTE® pomaga zapobiegać nieprawidłowemu bliznowaceniu i bliznom przerosłym oraz poprawiać wygląd już istniejących, zachowując równowagę nawilżenia i naturalną elastyczność skóry. Możesz więc zadbać o bliznę i śmiało spojrzeć w przyszłość.

Co więcej, będziesz wspierać naszą pracę z Smile Train,, międzynarodową organizacją charytatywną dla dzieci, której celem jest wspieranie leczenia dzieci z rozszczepem wargi na całym świecie.

KELO-COTE Products

Gdzie kupić?

UWAGA!!! na podrobione wyroby medyczne Kelo-cote
sprzedawane na aukcjach internetowych Allegro
od przypadkowych prywatnych osób, firm spoza sektora Aptecznego 
lub z niemieckich aptek internetowych dostarczających produkty do Polski

Możesz kupić KELO-COTE® w wybranych aptekach i aptekach internetowych klikając poniższy link do wyszukiwarki aptek na stronie wyłącznego dystrybutora w Polsce firmy Ekopharm.pl

www.ekopharm.pl

ZNAJDŹ NAJLEPSZY KELO-COTE® DLA SIEBIE

KELO-COTE<sup>®</sup> plaster silikonowy w żelu product Image

KELO-COTE® plaster silikonowy w żelu

Nasz łatwy w użyciu plaster silikonowy w postaci szybkoschnącego żelu pomaga zmiękczyć i spłaszczyć blizny oraz zmniejszyć zaczerwienienie.

Dowiedz się więcej
KELO-COTE<sup>®</sup> UV plaster silikonowy w żelu z filtrami UVA/UVB product Image

KELO-COTE® UV plaster silikonowy w żelu z filtrami UVA/UVB

Wszystkie zalety naszego standardowego plastra w żelu, ale z dodatkową ochroną UV, aby chronić blizny przed niepożądanym działaniem słońca.

Dowiedz się więcej
KELO-COTE<sup>®</sup> plaster silikonowy w Spray'u product Image

KELO-COTE® plaster silikonowy w Spray'u

Nasz spray jest wygodny do stosowania na duże, wrażliwe na dotyk blizny w trudno dostępnych miejscach, np. blizny pooparzeniowe

Dowiedz się więcej

Kelo-Cote® wspiera Fundację Smile Train

Jesteśmy aktywnym partnerem Smile Train, Fundacji charytatywnej dla dzieci która zapewnia potrzebującym dzieciom dostęp do bezpiecznych operacji plastycznych rozszczepu wargi i podniebienia. Każde dziecko zasługije na przywrócenie uśmiechu.

czytaj więcej

  • Jak szybko po operacji/urazie mogę użyć KELO-COTE®? Najlepiej rozpocząć stosowanie KELO-COTE® niezwłocznie po wygojeniu się rany gdy nie ma już strupów lub po usunięciu szwów. Przy oparzeniach musisz poczekać, aż skóra się zagoi.
  • Czy mogę używać Kelo-cote@ do starych blizn? TAK, można używać do blizn świeżych jak również starych, tych powyżej 4 lat.
  • Czy KELO-COTE® jest wodoodporny? TAK, KELO-COTE® jest wodoodporny.
  • Czy muszę myć swoją bliznę przed lub po użyciu KELO-COTE®? Upewnij się, że blizna jest czysta i sucha przed aplikacją KELO-COTE®. Po użyciu, po całym dniu lub nocy nie jest konieczne zmywanie plastra, złuszcza się wraz z naskórkiem po 12 godzinach.
  • Czy ludzie zauważą KELO-COTE® na mojej skórze? Spray i żel KELO-COTE® są bezbarwne i niewidoczne po wyschnięciu. KELO-COTE® UV jest lekko mętny przez dodane filtry UV.
  • Czy KELO-COTE® sprawi, że moja blizna zniknie? Zaawansowana formuła KELO-COTE® została opracowana w celu poprawy fizjologicznego i kosmetycznego wyglądu blizny. Blizna stanie się mniej widoczna. Całkowitego zniknięcia nie możemy zagwarantować.
  • Czy KELO-COTE® jest odpowiedni dla dzieci? Tak, KELO-COTE® nadaje się do stosowania u dzieci.
  • Jak długo muszę używać KELO-COTE®, aby zobaczyć poprawę? Zalecany minimalny czas stosowania KELO-COTE® to od 60 do 90 dni. Jeśli po 90 dniach nadal zauważasz poprawę, możesz kontynuować stosowanie. W przypadku starszych blizn prawdopodobnie będziesz musiał stosować ponad 90 dni.
  • Czy KELO-COTE® zapewnia ochronę przeciwsłoneczną mojej blizny? KELO-COTE® UV (Solaire) plaster silikonowy ma ochronne filtry przeciwsłoneczne SPF30. Można również na plaster KELO-COTE® w żelu/spray'u po wyschnięciu, nakładać inne kremy z filtrami UVA/UVB. Produkty są wodoodporne. Ważne jest aby chronić blizny przed niepożądanym działaniem promieni słonecznych.

Gdzie kupić

UWAGA!!! na podrobione wyroby medyczne Kelo-cote
sprzedawane na aukcjach internetowych Allegro
od przypadkowych prywatnych osób, firm spoza sektora Aptecznego 
lub z niemieckich aptek internetowych dostarczających produkty do Polski

Kup KELO-COTE® w wybranych aptekach lub aptekach internetowych, kliknij poniższy link

który przeniesie Cię do wyszukiwarki aptek na stronie Ekopharm.pl wyłącznego dystrybutora KELO-COTE® w Polsce

AL/3800d/05.19/0.001. Date of preparation: May 2019